Artykuły
Pytania na które nie znam odpowiedzi
17 sierpnia 2018 - 15:17:13

1. Kim był Jan Vieweger, nieżonaty ewangelik, czeladnik piwowarski z Gerau w Saksonii, rodzice nieznani zgłaszającym zgon, zmarły w Warszawie 29 maja 1830 w wieku około 40 lat? Mieszkał na ul.Karmelickiej 2484 ‎(cyrkuł 4)‎?

2. Kim była Marianna Fiweger ‎(lub oboczność nazwiska)‎ z Wrocławia, która w 1820 r. była matką chrzestną Wilhelma Antoniego Walentego Vieweger syna Wilhelma i Juliany z Żukowskich?

3. Jaki jest związek Konstantego Lesiaka z Kacprem Lesiakiem, z Ignacym Lesiakiem, z Błażejem Lesiakiem i z Szymonem Lesiakiem? Czy byli braćmi?

4. Jaki jest związek pomiędzy Janem Koteckim a Adamem Koteckim?

5. Jakie są powiązania gałęzi Cholewów pochodzących od Bartłomieja Cholewy z Woli Chodkowskiej w parafii Ryczywół z gałęzią, której protoplastą był Franciszek Cholewa?

6. Jakie są powiązania gałęzi Cielniaszków pochodzących od Michała Cielniaszka ‎(męża Anastazji Niemczyk)‎, a gałęzią której protoplastą był Błażej Cielniaszek oraz gałęzią Kacpra Cielniaszka ‎(męża Łucji Sojka)‎? Czy Michał i Kacper byli braćmi?

7. Jakie są powiązania gałęzi Kucharczyków pochodzących od Marcina Kucharczyka ‎(męża Magdaleny Gałązki)‎, a gałęzią której protoplastą był Marcin Kucharczyk ‎(mąż Marianny)‎? Czy obaj Kucharczykowie to ta sama osoba, a Marianna była drugą żoną Marcina Kucharczyka? Czy też może Marcin Kucharczyk był ojcem Marcina Kucharczyka?

8. Kto jest przodkiem Jana Kucharczyka i jego żony Marianny Sowa?
Informacja
18 października 2017 - 11:58:53

Dane zawarte w tym opracowaniu służą jedynie do celów informacyjnych. Niedopuszczalne jest umieszczanie danych z tej bazy w jakichkolwiek komercyjnych bazach danych oraz używanie ich do innych celów bez zgody administratora tej strony.

Zamieszczone na tej stronie informacje dotyczące Rodziny Bartnickich powstały dzięki wydatnej pomocy Pana Jerzego Bartnickiego. W tym miejscu pragnę mu serdecznie podziękować za życzliwość i pomoc oraz pogratulować dociekliwości i pracowitości.

Zamieszczone na tej stronie informacje dotyczące Rodziny Widajewiczów powstały dzięki wydatnej pomocy Pani Ewy Fulińskiej-Nadachowskiej oraz danym zawartym na jej blogu Żyć w ciekawych czasach, a także uprzejmości Pana Stanisława Widajewicza

Zamieszczone na tej stronie informacje dotyczące Rodziny Gałczyńskich ‎(m.in. zdjęcia)‎ powstały dzięki wydatnej pomocy Pana Mikołaja Gałczyńskiego oraz danym zawartym w oficjalnej witrynie Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego.

Zamieszczone na tej stronie zdjęcia dotyczące głównie rodziny Edwarda Viewegera i Józefa Bergmana pochodzą ze zbiorów Witolda i Anny Wesołowskich z Krakowa.

Wyrażam również podziękowanie swoim kuzynom Janowi i Grzegorzowi Florkom za umożliwienie dostępu do dużej grupy zdjęć rodziny Viewegerów i Florków .
Witaj w swojej genealogii
29 lutego 2012 - 8:28:38

Informacje genealogiczne na tej stronie są wyświetlane dzięki PhpGedView. Ta strona jest wprowadzeniem i przeglądem tej genealogii. Aby rozpocząć pracę z danymi, wybierz jeden z diagramów z menu Diagramy powyżej, przejdź do listy osób, lub skorzystaj z wyszukiwarki nazwisk lub miejsc.

Jeśli masz kłopoty z korzystaniem ze strony, możesz kliknąć ikonkę pomocy aby uzyskać informacje dotyczące strony, którą właśnie widzisz.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.
Statystyki Rodziny
Moja rodzina - Jacek Florek
Plik GEDCOM utworzony przez PhpGedView 4.2.4 stable dnia 16 kwietnia 2011
Osób
Mężczyzn
3698
50.98%
Kobiet
3552
48.97%
Nazwisk
Rodzin
Źródeł
Multimediów
Innych wpisów
11
Wydarzeń
9987
Użytkowników
15

Rok pierwszych urodzinJadwiga Boczek
Urodziny 12 października 1659 Wojkowice Kościelne, Polska
Śmierć Tak
Rok ostatnich urodzinDane te są prywatne i nie mogą być pokazane.
Rok pierwszej śmierciGrzegorz Bartsch
Urodziny 16 kwietnia 1713 21 Sudzice k/Raciborza ‎(obecnie Sudice w Czechach)‎
Śmierć 19 kwietnia 1713 ‎(Wiek 3 dni)‎ Sudzice k/Raciborza ‎(obecnie Sudice w Czechach)‎
Rok ostatniej śmierci Małgorzata Ostrowska
Urodziny Tak
Śmierć 16 stycznia 2021 Warszawa, Polska
Osoba żyjąca najdłużej
98
Justyna Dulińska
Urodziny ok. 1733 Przybyszew, Polska
Śmierć 16 maja 1831 ‎(Wiek 98 lat)‎ Przybyszew, Polska
Średnia długość życia
40
Mężczyzn: 39   Kobiet: 42
Najwięcej dzieci w rodzinie
14
Franciszek Cielniaszek + Łucja Faba
Ślub kościelny 28 lutego 1813 Sarnów, Polska
Średnia liczba dzieci w rodzinie
1.96
 
Zobacz wykresy statystyk

Najczęstsze nazwiska
ADAMCZYK, BARTNICKA, BARTNICKI, BARTSCH, BERGMAN, CHOLEWA, CIELNIASZEK, DULIŃSKI, FABA, FLOREK, GONTAREK, GOTZMANN, GÓRSKA, GÓRSKI, GRĄDZIEL, GREGOROWICZ, HANAK, HAUPT, JAGODA, KASPRZYK, KLOS, KOLISKO, KOLLER, KOLMUS, KOŚCIELAK, KOWALCZYK, KREMSER, KUCHARCZYK, KUŹNIA, LESIAK, MAKOWSKI, MĘCIK, MISIEK, MŁYNARCZYK, MOSLER, NIEDBAŁA, NIEMCZYK, NIEPIEKŁO, NOWAK, OGONOWSKA, OGONOWSKI, PIETRZAK, ROZMUS, RYBARCZYK, SITKO, STRUMIŁŁO, SZASTAK, SZPUNAR, TRZCIONKA, VIEWEGER, WICHERT, WIDAJEWICZ, WIECZOREK, WRÓBEL, ZIĘBIŃSKA, ZIĘBIŃSKI
Moja rodzina - Jacek Florek

19 stycznia 2021 - 19:49:35
Odwiedzin:

Losowe zdjęcie

Odtwórz/Zatrzymajnastępny obraz